Sayfa Yükleniyor
18-07-2024 Bursa 05:38:56

Hisa Danışmanlık

Hisa kalite 2013 yılında bünyesinde yer alan kişilerin 20 yıllık tecrübelerinin sonucu olarak Bursa’da kuruldu. Öncesinde ve kurulduğu ilk yıllarda sektörde hizmet veren danışmanlık firmaları adına projeler gerçekleştiren Hisa kalite, kurulması ile birlikte ulusal ve uluslar arası projelerde görev almaya başlamıştır.

Başta Ortadoğu olmak üzere Kuzey Afrika ülkelerinde uluslararası projelerde yer alarak bu konudaki birikimlerini uluslararası arenada sunma fırsatını yakalamıştır. Bunun dışında yerli ve yabancı sermayeye sahip ülkemizin dört bir yanına dağılmış birçok firmada verimlilik ve yönetim sistemi çalışmalarını yürütmektedir.

Uluslararası Altı sigma sertifikasyon kuruluşu olan IASSC tarafından onaylanmış uzmanları ile birlikte bu konuda firmalara uluslararası akredite eğitim danışmanlık sınav hizmeti vermektedir. 6 sigma konusunda uluslararası akredite sınav hizmeti verebilen kuruluşumuz, sınav sonrası başarı kazanan katılımcılar bu konudaki en prestijli sertifika olan IASSC sertifikasına sahip olabilmektedirler.

Her geçen gün yürüttüğü projeleri bir sonraki aşamaya taşımayı başarabilen, yüklendiği projelerin tamamını başarıyla tamamlayan Hisa kalite bilgi ve deneyiminin gücüne ve hizmet verdiği kurumlardaki etkisine güvenmekte ve inanmaktadır.

Barış OĞUZ